Skip to main content

Školski plesni virtualni show - 2020./2021.

Sve o projektu za 2020./2021. potražite ovdje: vps.skolski-sport.hr

 Projekt za školsku godinu 2020./2021- S IZMJENJENIM ROKOVIMA

Dragi učenici,

Nepredvidiva epidemiološka situacija i mjere koje se donose, prisili su nas da korigiramo VREMENIK našreg projekta Virtualni plesni show. Molimo vas da uvažite promjene i nastavite snimati svoje radove. Sve ostalo ostaje isto. Detaljnije na: https://vps.skolski-sport.hr/index.php?r=site%2Fpage&url=o-projektu

NOVI VREMENIK

  • datum prijave ekipa i dostave video isječka: do 03.05.2021. u 10.00 sati

  • datum objave video isječaka: do 07.05. 2021.

  • rok za mogućnost „lajkanja“ video isječaka: od dana objave do 21.05.2021. u 10.00 sati

  • datum objave ekipa koje su ostvarile pravo daljnjeg natjecanja temeljem odluke stručnog sudačkog žirija: do 28.05.2021.

  • zbog nepredvidive epidemiološke situacije datum, mjesto i način održavanja završnice projekta bit će objavljen naknadno, a najkasnije do 28. svibnja 2021. godine.

 

POGLEDAJTE REZULTATE NATJECANJA ZA ŠKOLSKU GODINU 2020/2021

 

 

U školskoj godini 2020./2021., Završnica DP-a Školskog virtualnog plesnog showa organizirat će se za ekipe koje su sudjelovale u Projektu, poslale svoje video uratke i prošle u finale na temelju ocjena sudačkog panela. Dakle, na natjecanju će sudjelovati 12 ekipa osnovnih škola odnosno 76 učenica i učenika te 12 voditelja, dok će za 7 ekipa srednjih škola natjecanje biti održano online.

 

Popis finalista:

 

RB

NAZIV OSNOVNE ŠKOLE

MJESTO

ŽUPANIJA

VODITELJ

1

 SVETI MARTIN NA MURI

SVETI MARTIN NA MURI

MEĐIMURSKA

MARKO OBADIĆ

2

 TOMAŠA GORIČANCA MALA SUBOTICA

MALA SUBOTICA

MEĐIMURSKA

ŠTEFANIJA HAJDAROVIĆ

3

 FRAN KONCELAK DRNJE

DRNJE

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

MARIJA MIŠKOVIĆ

4

LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI

KRIŽEVCI

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA

DARINKA ŠIMUNČIĆ

5

DR. FRANJO TUĐMAN

BELI MANASTIR

OSJEČKO-BARANJSKA

ŽELJANA RISTIĆ

6

 LJUBO BABIĆ

JASTREBARSKO

ZAGREBAČKA

INES JERČINOVIĆ

7

LJUBO BABIĆ

JASTREBARSKO

ZAGREBAČKA

INES JERČINOVIĆ

8

 "JOSIPDOL"

JOSIPDOL

KARLOVAČKA

MAJA STOŠIĆ

9

IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ

OGULIN

KARLOVAČKA

KATARINA MAGDIĆ

10

ZVONKA CARA

CRIKVENICA

PRIMORSKO-GORANSKA

KLAUDIA ŽUGO

11

 KRALJEVICA

KRALJEVICA

PRIMORSKO-GORANSKA

DAVOR JURIŠA

12

PROF. FILIPA LUKASA

KAŠTEL STARI

SPLITSKO-DALMATINSKA

KSENIJA ŽIŽIĆ

 

Vremenik događanja Završnice:

 

Četvrtak 10.6.

14:00 -15:00 sati - predviđeni dolazak u Poreč (prijava u hotel i smještaj u sobe)

15:30 -17:30 – vrijeme predviđeno za trening ekipa

18:00 - večera

20:00 – svečano otvaranje Projekta i ždrijeb poluzavršnice (određivanje polufinalnih parova)

20:30 – 21:30 – završnica srednjih škola (video uradci)

 

LIVE STREAM - pratite ovdje

Rezultati SREDNJE ŠKOLE

Sudačka je komisija u sastavu Vlatka Blažeković Dašek, Mario Ključević i Gordan Križaj na otvorenju natjecanja u četvrtak, 10. lipnja pred učenicima osnovne škole pogledala videouratke za srednje škole i odredila finalni plasman za srednje škole u obje kategorije:

 

UMJETNIČKI/DVORANSKI PLESOVI

 

prvo mjesto

SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, JASTREBARSKO

Gold

drugo mjesto

GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG, ZAGREB

Osmica

treće mjesto

PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA, ZAGREB

4.L

četvrto mjesto

SREDNJA ŠKOLA DUGA RESA, DUGA RESA

SEP dance

 

URBANI PLESOVI

 

  1. mjesto

Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

Walk it out

  1. mjesto

XVI. GIMNAZIJA, ZAGREB

Blast From The Past

  1. mjesto

GIMNAZIJA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA, ĐAKOVO

smnk

 

Petak 11.6.

8:30 – doručak

10:00 - 13:00 – natjecanje OŠ

  • Polufinale umjetnički plesovi
  • Polufinale dvoranski plesovi
  • Polufinale urbani plesovi
  • Pauza
  • natjecanje za 3. mjesto umjetnički plesovi
  • natjecanje za 3 mjesto dvoranski plesovi
  • natjecanje za 3. mjesto urbani plesovi
  • Finale umjetnički plesovi
  • Finale dvoranski plesovi
  • Finale urbani plesovi

 

LIVE STREAM - pratite ovdje

 

13:30 – svečano proglašenje te podjela pehara i medalja

14:00 – ručak

15:00 – odlazak kućama

REZULTATI OSNOVNE ŠKOLE

ovako: 

 

UMJETNIČKI PLESOVI

 

  prvo mjesto

OSNOVNA ŠKOLA ZVONKA CARA, CRIKVENICA

Zero to hero

drugo mjesto

OSNOVNA ŠKOLA LJUBO BABIĆ, JASTREBARSKO

Silver

treće mjesto

OSNOVNA ŠKOLA KRALJEVICA, KRALJEVICA

I’ve got the power

četvrto mjesto

OSNOVNA ŠKOLA LJUBO BABIĆ, JASTREBARSKO

Stars

 

 

DVORANSKI PLESOVI

 

  prvo mjesto

OSNOVNA ŠKOLA IVANE BRLIĆ - MAŽURANIĆ, OGULIN

Mažuranićke

drugo mjesto

OSNOVNA ŠKOLA TOMAŠA GORIČANCA, MALA SUBOTICA 

Ftičice

treće mjesto

OSNOVNA ŠKOLA FRANJE TUĐMANA, BELI MANASTIR 

Iskre

četvrto mjesto

OSNOVNA ŠKOLA JOSIPDOL, JOSIPDOL

Pink Swan

 

 

URBANI PLESOVI 

 

  prvo mjesto

OSNOVNA ŠKOLA PROF. FILIPA LUKASA, KAŠTEL STARI 

Lukasice

drugo mjesto

OSNOVNA ŠKOLA SVETI MARTIN NA MURI, SVETI MARTIN NA MURI

Pčelice

treće mjesto

OSNOVNA ŠKOLA LJUDEVITA MODECA, KRIŽEVCI

5.A

četvrto mjesto

OSNOVNA ŠKOLA FRAN KONCELAK, DRNJE 

Hlebine

 

 

Galeriju fotografija s natjecanja možete pogledati na našoj Facebook stranici

 

Galeriju fotografija s natjecanja možete pogledati na našoj Facebook stranici

 

PRIJAVE NA NATJECANJE NA ONLINE PLATFORMI: https://natjecanja.skolski-sport.hr

Voditelji su sve upute za prijavu dobili i mailom. Korisnička pomoć za prijavu: goran.jukic@skolski-sport.hr

 

SVE DOKUMENTE S DETALJIMA POTREBNIMA ZA SUDJELOVANJE PRONAĐITE OVDJE:

 

UPUTE ŠKOLAMA

RASPORED PRIJEVOZA

PROGRAM ZAVRŠNICE VPS 2021

   ODLUKA O ODRŽAVANJU VPS ZA SREDNJE ŠKOLE

   OBRAZAC B-2 (nadoknada troškova voditeljima)

TABLICA SMJEŠTAJA U HOTELU