Skip to main content

SPORTSKI PLES - 2023

Sportski ples – OŠ I SŠ - POREČ - 7.2.2023. - 8.2.2023.

 

Za najnovije informacije o natjecanju molimo da osvježite stranicu (refresh).

 

 

 PRIJE NATJECANJA:

 UPUTE ŠKOLAMA / VODITELJIMA - SPORTSKI PLES - ažurirano 31. siječnja 2023.
 RASPORED PRIJEVOZA - SPORTSKI PLES - ažurirano 6. veljače 2023.

 

 

O NATJECANJU:

 

Naziv: Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u sportskom plesu 2023. godine

Organizator: Hrvatski školski sportski savez

Suorganizator: Hrvatski sportski plesni savez

Domaćin: Plava Laguna, Poreč

Pokrovitelji: Ministarstvo turizma i sporta

Poslovni partneri: Slavonija Bus d.o.o

Smještaj sudionika: Hotel Molindrio, Plava Laguna Poreč

Mjesto natjecanja: sportska dvorana Intersport (Plava Laguna Poreč)

Vrijeme održavanja: 07. - 08. veljače 2023. godine        

 

ORGANIZACIJSKI ODBOR

Izvršni odbor Hrvatskog školskog sportskog saveza na svojoj 2. sjednici imenovao je Organizacijski odbor Završnice Državnog prvenstva u sastavu:

  1. Zlatko Kraljević - predsjednik
  2. Siniša Ivanišević - član
  3. Ivana Orlić - član

 

TEHNIČKA KOMISIJA

Tehnička komisija natjecanja Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske djelovati će u sastavu:

1. Dragana Majcen – predsjednica

2. Nikola Oto

3. Marijeta Rimay

 

VREMENIK DOGAĐANJA

Utorak, 07. 02. 2023.

14.00 - 18.00 – dolazak ekipa i fotografiranje

14.00 - 18.00 - generalne probe i predaja/provjera glazbe (dvorana Intersport) – točan raspored dostavlja se naknadno

18.00 – 21.00 - večera

20.30 - sastanak s voditeljima ekipa i Tehničkom komisijom (hotel Molindrio) 

 

Srijeda - 08. 02. 2023.

07.00 - 08.30 - doručak

09.00 - svečano otvorenje natjecanja (dvorana Intersport)

09.15 - 10.15 osnovne škole – umjetnički/dvoranski (raspored nastupa abecednim redoslijedom)

10.20 -11.20 osnovne škole – urbani/cheer (raspored nastupa abecednim redoslijedom)

pauza (10 minuta odmor sudaca i pripremu SŠ)

11.30 - 12.30 srednje škole – umjetnički/dvoranski (raspored nastupa abecednim redoslijedom)

12.35 - 13.35 srednje škole – urbani/cheer (raspored nastupa abecednim redoslijedom)

13.45 - PROGLAŠENJE POBJEDNIKA i dodjela medalja

14.00 - povratak u hotel i ručak

15.00 - povratak kućama

 

 SATNICA - redoslijed nastupa po kategorijama 2023. - ažurirano 6.2.2023.

 

SUDIONICI NATJECANJA – popise preuzmite ovdje

 

  • Popis prijavljenih ekipa UMJETNIČKI/DVORANSKI OŠ
  • Popis prijavljenih ekipa URBANI/CHEER OŠ
  • Popis prijavljenih ekipa UMJETNIČKI/DVORANSKI SŠ
  • Popis prijavljenih ekipa URBANI/CHEER SŠ

 

PRIJENOS UŽIVO DRŽAVNOG PRVENSTVA

iz dvorane Intersport

 

Priznanja i sastave ekipa preuzmite OVDJE

Sastavi ekipa biti će dostupni nakon prijave ekipe u hotelu, a priznanja nakon održanog natjecanja.